TAŞINIYORUZ! YENİ SİTEMİZ: https://heartbeatasia.net/
Final Yaptı
So Wayree
7.6 IMDB Puanı

So Wayree

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Channel 7
  • Ortalama 1 sa 35 dk
Kategori DramRomantik
Büyükanne ve büyükbabalarının zamanından beri aile dostu olan iki otel patronu, artık yeminli düşmanlar haline gelmiştir. Sektörün en iyisi olmak için birbirleriyle rekabet etmektedirler. Prin, nefretin bir parçası olacağını asla düşünemezdi. Babası Sirimantra'nın damadı olmasına rağmen, annesi sadece Amerika'da terk edilmiş bir metrestir. Büyürken bir babaya sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu asla bilememiştir.

Paramita ise, ünlü The Emperor emlak şirketinin tek varisidir. Çalışmalarını ilerletmek için yurt dışına gitmeden önce başına korkunç şeyler gelmiştir. Dört yıl sonra, ikiz çocuklarıyla geri döner ama herkese onların teyzesinin çocukları yani kuzenleri olduğunu söyler. Ardından, yıllar sonra mahvoluşuna neden olan adamla tekrar karşılaşır. Babasının rakibinin oğlu olduğunu öğrendikten sonra babasının savaş oyununa gönüllü olarak yardım etmeye karar verir.

DİZİLERİMİZİ SİTEMİZ heartbeat-asia.com İÇİN ÇEVİRİYORUZ. BAŞKA HİÇBİR SİTE İLE BAĞLANTIMIZ YOKTUR. DİZİLERİMİZİ BAŞKA SİTELERDE GÖRÜRSENİZ AŞAĞIDAKİ INSTAGRAM HESAPLARINDAN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN. EMEK HIRSIZLIĞINA ORTAK OLMAYIN!

INSTAGRAM: @iamseolayaa @pistachiogreentv @zelishce1

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

9 yorum

TAŞINIYORUZ! YENİ SİTEMİZ: https://heartbeatasia.net/

X