Devam Ediyor
Sapai Jao Sua
7.8 IMDB Puanı

Sapai Jao Sua

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Channel 3
  • Ortalama 45 dk
Çinli-Taylandlı bir iş adamı olan Tien ile karısı Liu'nun dört oğlu vardı ( Traipob, Traitep, Traipoom ve Traiwit). Tien, oğullarının hayatlarını, kiminle evlenmeleri gerektiğini, onların isteklerini umursamadan, ne okumaları gerektiğine kadar kendisi planlamıştı.

Traitep Ruengrin ile, Traipoom Wallapa ile evlenirken, çok dindar olan Traipob ise bekar kalmayı tercih etmşti. Tein'in üç oğlu da tekstil işinde Tien'e yardım etti, ancak en küçük oğulları Traiwit, ağabeyleri gibi olmak istemedi. Polis olmaya karar verdi ve Tayland'ın Kuzey Doğu bölgesine taşınmak için evini terk etti.

Orada taşralı kız Fahsai ile tanışır. Traiwit ilk başta kimliğini açıklamadığından dolayı Fahsai, Traiwit'in memleketindeki insanları kandırmaya çalıştığını düşündü ve ondan hoşlanmadı. Traiwit Bangkok'a geri transfer edildi. Bu yüzden onunla evlenmesi ve babasına karşı savaşmasına yardım etmesi için Fahsai'yi "gelini" olarak kiralar.

Tien, Fahsai'yi hiç kabul edemedi ve Ruengrin ile Tien'in Traiwit ile evlendirmek istediği Orn-nisha'nın yardımıyla onu evden defetmek için her yolu denedi. Fahsai, Tien'in kalbini kazanmak için çabalamak zorundayken, o ve Traiwit birbirlerine karşı gerçek hisler beslemeye başlar.

Çevirmenler: PistachioGreen & TuShen & BlueNabi

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

12 yorum