İZLEYİCİNİN DİKKATİNE! DİL BOLE OBEROİ'NİN BÖLÜMLERİ YİNE SİLİNDİĞİNDEN YÜKLEMESİ TEKRAR YAPILIYOR. ŞİMDİLİK 26. BÖLÜME KADAR LİNKLER YENİLENMİŞTİR.
Devam Ediyor
Prom Pissawat
7.5 IMDB Puanı

Prom Pissawat

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Ortalama 1 Saat 25 Dakika
Prom Pissawat

Konusu:
Bu hikaye dünyanın farklı yerlerinden iki farklı insanı bir araya getiriyor.

Hayatı boyunca Kore de büyüyen ancak Tayland'a kaçmayı seçen yarı Koreli yarı Taylandlı bir adam olan Plapol, yeni üvey annesini babasının servetinden faydalanmak isteyen bir servet avcısı olarak görüyor.

Bu düşüncesi tüm kadınlar için aynı.

Çünkü çocukken babasını boşadığından beri annesi hayatından çıkıp gitti.

Üvey annesine duyduğu nefretle Plapol, annesini bulmak için Tayland'a gitmeye karar verdi. Tayland'dayken Plapol bir bara gider ve oradaki erkekler arasında popüler olan seksi şarkıcı Pantawan adında genç bir kadınla tanışır.

Onu hayatında tanıştığı diğer kadınlarla aynı ışıkta görür.

Oysaki Pantawan o tipte bir kadın değildir.

Ve özellikle onun gibi kadın düşmanı adamlardan da hiç haz etmez.

İkisi hep kavga ederler. Ama sonunda birbirlerine aşık olurlar.

Aşkları çiçeklendikten sonra ortaya çıkan gerçekle hiç birşey artık eskisi gibi tozpembe olmayacaktır.

Pantawan'ın annesi, Plapol'un üvey annesidir...

Birazda kendi yorumumu katmak istiyorum :) Efendim bu gamzeli zibidi babasının nefretini hep başkalarından çıkarmak istediğinden Parn'ı çok üzecek. İlk başlarda kedi köpek gibi didişirlerken o hengame de bizim zibidi kıza aşık olmuş tabi. Ama ona sorsak "Yok ben bar kızlarına aşık olmam" der ama yersen. Aşık olan küçük beyimiz nefretini gösterim bir yandan da seviyor neyse sonra içindeki Romeo dışarı çıkıyor tabi. Ama bizim kız bir Juliet değil :D O Romeo'luk da bir yere kadar izleyince anlarsınız. Ve lütfen bölümler nerede kaldı demek yerine sabrınızı kontrol altında tutun inşAllah mart bitmeden dizi bitecek ve bende bir nefes alıcam. Burdan benden devralıp gönüllü olarak çevirmek isteyen Ayşenur ve Artvinli arkadaşımıza da teşekkürlerimi iletiyorum.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

36 yorum