İZLEYİCİNİN DİKKATİNE! DİL BOLE OBEROİ'NİN BÖLÜMLERİ YİNE SİLİNDİĞİNDEN YÜKLEMESİ TEKRAR YAPILIYOR. ŞİMDİLİK 26. BÖLÜME KADAR LİNKLER YENİLENMİŞTİR.
Devam Ediyor
My Husband in Law
7.8 IMDB Puanı

My Husband in Law

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Ortalama 1 saat 30-40 dakika
THİEN VE MUEY ( MOEİ) LİSE ZAMANLARINDAN BERİ BİRBİRİNİ TANIYAN İKİ ARKADAŞTIRLAR. AMA THİEN İÇİN MUEY SADECE BİR ARKADAŞTIR. MUEY DE THİEN'E HEP ONU KORUDUĞU İÇİN LİSELİ DÖNEMLERİNDEN BERİ AŞIKTIR. ZAMAN GEÇER THİEN'İN ANNESİ MUEY'İ EVLERİNDE YAŞAMASI İÇİN İKNA EDER. ASLINDA MUEY'İN ANNESİ VAR AMA DİZİ DE PEK GÖRÜNMÜYOR MUEY THİEN'İN EVİNDE ONA YEMEK YAPIP TEMİZLİK İŞLERİNİ YAPAR KENDİ ŞİRKETİNDE ÇALIŞMADIĞI SAATLERDE.

THİEN ÇAPKININ ÖNDE GİDENİDİR. AMA BİR GÜN BU ÇAPKINLIĞI AZ KALSIN ÖLÜMÜNE NEDEN OLACAKKEN KIL PAYI KURTULUR. VE BU BELADAN KURTULABİLMESİ İÇİN EVLENMESİ GEREKMEKTEDİR. THİEN'İN ANNESİ DE ONU MUEY İLE EVLENMEYE ZORLAR. İSTEMEDEN DE OLSA İKİLİ EVLENİR. AMA THİEN BU EVLİLİĞİ HERKESTEN SAKLAMALARI İÇİN MUEY'İ TEMBİHLER.
MUEY'İN ŞİRKETİ THİEN'İN ŞİRKETİ İLE BİRLEŞİNCE OLAYLAR ÇOK FARKLI BOYUTLARA GELECEKTİR. İLK BAŞTA PASİF VE SAF GÖRÜNEN MUEY'İN ASLINDA HİÇ ÖYLE OLMADIĞINI İZLEYİNCE ANLAYACAKSINIZ :)

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum