Seçenekler

Tulyana üç kez kız arkadaşı tarafından aldatılınca artık kızları geride bırakıp bir erkeğe aşık olmaya karar verir. Yeni bir döneme girmiştir bu yüzden sevgilisi olabilecek adayları düşünürken tam da istediği birini bulmuştur. Kendisini kız kardeşi gibi gören eski okulundan bir üst sınıfını kendisine aşık etmeye çalışır. Ama işler umduğu gibi gitmez.

Methakawin ise akvaryum yöneticisi ve Tulyana’nın çalıştığı hayvanat bahçesindeki patronudur. Methakawin’in Tulyana’ya karşı geçmişten gelen bir nefreti vardır. Tulyana, vakti zamanında Methakawin’in çok büyük bir aşk besleği kız arkadaşını onun elinden almıştır. İçindeki nefrete hakim olamayan Methakawin, Tulyana için işleri zora sokacaktır.

DİZİLERİMİZİ SİTEMİZ heartbeat-asia.com İÇİN ÇEVİRİYORUZ. BAŞKA HİÇBİR SİTE İLE BAĞLANTIMIZ YOKTUR.

fakat fakat fakat fakat ancak ancak ancak fakat fakat fakat fakat ancak ancak ancak fakat fakat fakat fakat ancak ancak ancak

DİZİLERİMİZİ BAŞKA SİTELERDE GÖRÜRSENİZ AŞAĞIDAKİ INSTAGRAM HESAPLARINDAN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN. EMEK HIRSIZLIĞINA ORTAK OLMAYIN! fakat
fakat fakat fakat fakat ancak ancak ancak fakat fakat fakat

INSTAGRAM: @iamseolayaa @pistachiogreentv @zelishce1
(Kullanıcı adlarımızın üzerine tıkladığınız anda hesaplarımız açılacaktır.)
HEARTBEAT-ASIA EKİBİ İYİ SEYİRLER DİLER..

https://pistachiogreentv.blogspot.com/

HEARTBEAT-ASIA EKİBİ İYİ SEYİRLER DİLER..
Maalesef OKRU’nun Türkiye engeli bulunduğu için “OKRU” linkinden izleyebilmek için OKRU uygulamasını indirmeli ya da VPN kullanmalısınız. MOBILE OKRU linki ise genel anlamda sıkıntısız çalışmaktadır.

OKRU linklerinde sıkıntı yaşayanlar alternatif olarak OPERA gibi bünyesinde VPN bulunduran bir tarayıcı indirerek sıkıntısız bir şekilde izlemeye devam edebilir. Alternatif linklerimiz ise sorunsuz çalışmaya devam etmektedir.

O çok iyi bir adam. Mesela dün bizi yemeğe çıkardı. Onun arkadaşlığından zevk alıyorum çünkü her zaman ilginç hikayeler anlatıyor. Gitmenize izin veriyoruz. Başka bir deyişle , kovuldunuz.

1,098 Görüntülenme
Rak Kan Panlawan

Rak Kan Panlawan - 1. Sezon 5. Bölüm

Tulyana üç kez kız arkadaşı tarafından aldatılınca artık kızları geride bırakıp bir erkeğe aşık olmaya karar verir. Yeni bir döneme girmiştir bu yüzden sevgilisi olabilecek adayları düşünürken tam da istediği birini bulmuştur. Kendisini kız kardeşi gibi gören eski okulundan bir üst sınıfını kendisine aşık etmeye çalışır. Ama işler umduğu gibi gitmez. Methakawin ise akvaryum yöneticisi ve Tulyana'nın çalıştığı hayvanat bahçesindeki patronudur. Methakawin'in Tulyana'ya karşı geçmişten gelen bir nefreti vardır. Tulyana, vakti zamanında Methakawin'in çok büyük bir aşk besleği kız arkadaşını onun elinden almıştır. İçindeki nefrete hakim olamayan Methakawin, Tulyana için işleri zora sokacaktır.