Devam Ediyor
The Rational Life

The Rational Life

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Ortalama 40-45 Dakika
Oyuncular ,
Konu Özeti

30 yaşın üzerinde iş yerinde olan haksız durumlara karşı duran bir kadın. İki erkek arasında sıkışıp kalır. Güvenilir Asistanı mı yoksa bekar olan patronu mu? Her zaman kalbi yerine mantığını seçen biri, 'Evde kalmış kız kurusu' olarak kabul edilen Shen Ruo Xin, genç bir erkekle romantik bir hayat sürdürecek kadar cesur olacak mı yoksa toplumun dikte ettiği adamla mı evlenecek?

Erkeklerin egemen olduğu büyük bir firma da kadın olarak çalışan, Shen Ruo Xin terfi alabilmek için sorunlarla uğraşıyor. Şirketin Başkan yardımcısının işleri zorlaştırması nedeniyle bir yıl boyunca hukuk departmanında Müdür olarak görev almak için saçını süpürge etti bu kadın. Sonunda bir davaya atandıktan sonra, Shen Ruo Xin genç Asistanı Qi Xiao ile birlikte çalışırlar. Ama orda da başına gelmeyen kalmaz. Bu kadından ne istiyorlar izleyince daha net anlayacağız :) Özet kısmını anlatırsam heyecanı kalmaz.

Bu arada, aniden şirketin başkan yardımcısı olan Xu Ming Jie, Shen Ruo Xin'i takip etmeye başlar. Qi Xiao, Xu Ming Jie'nin eski sevgilisinin kasıtlı olarak Shen Ruo Xin'i kışkırttığını öğrenince çıldırır. Para, aile ve kariyer söz konusu olduğunda, kalbi Qi Xiao'ya açılan Shen Ruo Xin, sonunda sevginin asla eşdeğer bir değişim olmayacağını fark eder, çünkü aşk sadece karşılıklı anlayışa sahip iki kişi arasında gerçekleşir.

Diğer bilinen isimleri
The Woman Who Cannot Fall in Love , Li Zhi Pai Sheng Huo , Wu Fa Lian Ai De Li Zhi Pai , 无法恋爱的理智派
  • 1. Sezon
  • Bu sezon henüz eklenmemiş.

    Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

    2 yorum