Devam Ediyor
Dil Bole Oberoi
7.0 IMDB Puanı

Dil Bole Oberoi

Dil Bole Oberoi

Ishqbaaz dizisinin paralel dizisi Dil Bole Oberoi. Yani dizide 4 tane kuzen var ve bunların aşkını tek diziye sığdıramadıklarından ishqbaaz'ın 208. bölümünde Dil Bole Oberoi'nin ilk bölümü yayınlanıyor. DBO'da Omkara, Rudrave Priyanki'nin aşklarına değiniliyor. Ama daha çok Omkara'nın.
Gelelim başrol kızımız Gauri'ye. Gauri orta halli bir ailede büyümüş güzel bir kızdır. Annesi için katlanmak zorunda olduğu hayat şartları yüzünden pek çok zorluğa tek başına boyun eğmiştir. Khaali Thakur adında kara vicdanlı bir bela hayatına girince tüm hayatı daha da katlanılmaz olmuştur. Sonuç olarak bu durumdan kurtulabilmesi yine Omkara sayesinde olacak.
İkilinin karşılaşması da vurdulu kırdılı oldu tabi. Olmaz mı sandınız? İshqbaaz'ın Annika'sı da benzer şekilde araba parçalar da Gauri parçalayamaz mı? Mesela o da Omkara'nın arabasını hurdaya çevirdi. Bu hırçın ilişki böyle devam etti. Ama daha nice olayla. Örneğin tam kızı öldüreceklerken Omkara'nın kızı kurtarıp evlilik ritüelini ortalık yerde gerçekleştirmesi onların hayatlarında köklü değişikliklere sebep olacak. Daha fazlasını anlatmayayım izleyin siz :)

https://zelishce.blogspot.com
http://heartbeat-asia.com
 • 1. Sezon
 • 2. Sezon
 • 3. Sezon
 • 4. Sezon
 • Bu sezon henüz eklenmemiş.

  Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

  25 yorum

  Reklamı geçmek için 5 saniye bekleyiniz. Reklamı Geç